Aktuāls biznesa atbalsta instruments: Konkurss „Eksporta un inovācijas balva 2013”

Triniti

Līdz 2013.gada 2.oktobrim ir iespējams pieteikties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konkursam “Eksporta un inovācijas balva 2013”.

Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

  • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās,
  • “Importa aizstājējprodukts”,
  • “Inovatīvākais produkts”,
  • “Rūpnieciskais dizains”,
  • “Eksporta čempions”.

Piedaloties konkursā uzņēmums gūst iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2013 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.

Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēs uzņēmēju pieteikuma anketās sniegto informāciju. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2013” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2013.gada 11.decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Konkursa nolikums: http://www.liaa.gov.lv/files/liaa/attachments/eib_nolikums_2010.pdf

Informāciju par pārējiem šobrīd aktuāliem LIAA biznesa atbalsta pasākumiem var atrast mājas lapā  www.liaa.gov.lv

Comments are closed.