Nodokļu tiesības

TRINITI sniedz pragmatiskas un savlaicīgas nodokļu plānošanas konsultācijas klientiem, kas plāno ienākt Baltijas reģiona tirgos vai paplašināt savu darbību.

Mēs sniedzam stratēģiskas konsultācijas ieguldījumu un darījumu agrīnajos posmos, lai noteiktu nodokļu ziņā visefektīvākās struktūras un izvairītos no liekām saistībām visu veidu komerciālajos un finanšu darījumos, piemēram:

  • starptautiska koncerna strukturēšana
  • kapitāla tirgi
  • iegādes
  • darbaspēka nodokļi
  • nekustamā īpašuma nodokļi
  • PVN un citi netiešie nodokļi

Juridiskie pakalpojumi ietver klienta stratēģisko iespēju novērtējumu no uzņēmuma reģistrācijas jurisdikcijas viedokļa, ieguldījumu instrumentu izmantošanu un darījumu strukturēšanu. TRINITI nodrošina dažādu finanšu dokumentu sagatavošanu, kā arī konsultācijas par īpašiem mērķiem dibinātām sabiedrībām Baltijas valstīs savstarpējiem ieguldījumiem vai tirdzniecības darījumiem starp NVS valstīm un ES.

TRINITI nodokļu plānošanas pakalpojumi tiek sniegti vienīgi izmeklētam klientu lokam. Mūsu komandā darbojas vecākie juristi un aktīvu pārvaldības speciālisti. Nodokļu speciālistu grupa ir daļa no TRINITI Korporatīvo tiesību un darījumu prakses grupas. Pateicoties mūsu starptautiskajiem partneriem TRINITI lepojas ar pieredzi starptautisku juridisku konsultāciju par nodokļu likumdošanu koordinēšanā saistībā ar pārrobežu darījumiem, piedāvājot saviem klientiem ērtības sazināties tikai ar vienu kontaktpersonu.

Mūsu klienti neskaitāmas reizes atzinīgi novērtējuši TRINITI pakalpojumus kā ļoti pragmatiskus, risku ziņā drošus un savlaicīgus.

 

Sazinieties ar mums