Pieredze - Nekustamais īpašums & būvniecība

Liela Francijas ieguldītāja, kurš Baltijas valstīs attīsta pansionātus, pārstāvība

TRINITI palīdzēja Batipart, lielai ieguldījumu sabiedrībai ar galveno biroju Luksemburgā, attīstīt senioru aprūpes centru, kur tiek nodrošināta medicīniskā aprūpe (atbilstoši Francijas aprūpes modelim EPHAD), platformu Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu pakalpojumi aptvēra visaptverošu uzņēmumu sekretāru atbalstu, līgumu izstrādi un saskaņošanu ar finansētājiem un būvuzņēmumiem, kā arī visus ar datu aizsardzību, pacientu tiesībām saistītos juridiskos jautājumus, kā arī daudzus citus jautājumus.

Rīgas lielākā komerciālā un dzīvojamā kompleksa attīstītāja pārstāvība.

TRINITI sniedza visaptverošu juridisku palīdzību Latvijas lielākā biroju, komercplatību un daudzdzīvokļu dzīvojamā kompleksa “Panorama Plaza” starptautiskajam attīstītājam. Mūsu pakalpojumi ietvēra visu attīstības projekta posmu izstrādi un saskaņošanu, ieskaitot projekta, kura vērtība pārsniedza 60 miljonus EUR, finansēšanu un būvniecību.

Veiksmīga mediācija ar būvniecību saistītā strīdā

TRINITI palīdzēja labi pazīstamā un cienījamā Igaunijā kotētā mazumtirgotāja Tallinna Kaubamaja nekustamā īpašuma struktūrai un vienam no Baltijas valstu vadošajiem būvniecības uzņēmumiem panākt vienošanos saistībā ar būvniecības strīdiem attiecībā uz lielāko universālveikalu otras lielākās Igaunijas pilsētas Tartu centrā.

Divu Tallinas vecpilsētas ostas teritorijā esošu tirdzniecības centru iegāde

TRINITI sniedza juridiskas konsultācijas Vācijas ieguldījumu fondam Estnische Hafen City koncernam, tam veiksmīgi iegādājoties divus komerciālus nekustamos īpašumus Tallinas vecpilsētas ostas teritorijā – Merekeskus un Lootsi Kaubakeskus. Darījums ietvēra dažādus sarežģītus juridiskus jautājumus, tāpēc iegādes projekts bija juridiski sarežģīts un grūts.

Itālijas vēstniecība

TRINITI sniedza juridisko palīdzību Itālijas vēstniecībai sarežģītos jautājumos saistībā ar diplomātiskajai darbībai un Vēstnieka rezidencei domātu telpu nomas līgumu. Situāciju sarežģīja ēkai piemērojamie Kultūras mantojuma aizsardzības noteikumi apvienojumā ar īpašajām drošības un citām prasībām, kas, savukārt, noteiktas attiecībā uz diplomātiskās misijas darbību.