Jaunākā pieredze

Juridiskās konsultācijas starptautiskam naudas pārskaitījumu pakalpojumu sniedzējam GoSystems

TRINITI konsultēja klientu sarežģītā ieguldījumu procesā, kuru īstenoja riska kapitāla fondi – Practica Seed Capital un Practica Venture Capital. TRINITI tāpat ir turpmāk konsultējis klientu par uzraudzības kārtību saistībā ar konvertējamām obligācijām.
Juridiskie pakalpojumi ietvēra juridisko palīdzību sarunu un akcionāru līgumu un līgumu par konvertējamām obligācijām parakstīšanas procesā.

Ranga IV restrukturizācija

Mūsu juristi Lietuvā konsultēja vienā no vissarežģītākajām parādu restrukturizācijas lietām saistībā ar Ranga IV, bijušo vadošo būvniecības uzņēmumu Lietuvā ar apgrozījumu vairāk nekā 100 miljonu EUR apmērā. Juristu komandas pieredze finanšu pakalpojumu regulējumā bija īpaši nozīmīga sarunās ar bankām un kredītlīgumu grozīšanā, jo uzņēmumam bija milzīgi aizņēmumi un dažādi kreditori, ieskaitot Lietuvas lielāko banku. Pēc restrukturizācijas procesa apturēšanas advokātu biroja juristi konsultēja klientu par bankrota procedūru.

Apdrošināšanas koncerna Compensa Life Vienna Insurance Group konsultēšana par apvienošanās kontroli

TRINITI pārstāvēja vienu no Eiropas vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Compensa Life Vienna Insurance Group starpniecības uzņēmuma UAB Finsaltas iegādē. TRINITI juristi sagatavoja visaptverošu padziļinātās izpētes slēdzienu, daļu pirkuma līgumu un palīdzēja klientam sarunās un darījuma noslēgumā, sagatavoja attiecīgus dokumentus apvienošanās ziņojuma iesniegšanai Konkurences padomē.

Eden Springs konsultēšana par apvienošanās kontroli saistībā ar Vanvita aktīvu iegādi

TRINITI konsultēja UAB Eden Springs, vadošu ūdens dzesēšanas uzņēmumu, Lietuvas uzņēmuma UAB Vanvita aktīvu iegādē. Šobrīd advokātu birojam ir iespēja būt Eden Springs juridiskajam konsultantam cita Lietuvas uzņēmuma – UAB Neptūno vandens pristatymas – kapitāla daļu iegādē. Abos gadījumos mēs konsultējām par nepieciešamību Konkurences padomē iesniegt apvienošanās ziņojumu.

Mediapool konsultēšana saistībā ar apvienošanās kontroli

TRINITI darbojās kā juridiskais konsultants apvienošanās darījumā, kurā bija iesaistīti Adcom un Mediapool, viens no Lietuvā lielākajiem mediju plānošanas un reklāmas uzņēmumiem, kura tirgus daļa tiek lēsta 15 procentu apmērā. Mēs konsultējām „Media klubas” izveidošanu apvienošanās nolūkā un sagatavojām attiecīgos dokumentus Konkurences padomei iesniegtajam ziņojumam par apvienošanos.

Lorizon Energy juridiskā konsultēšana

TRINITI konsultēja klientu Lorizon Energy, vienu no lielākajiem alternatīvās enerģijas uzņēmumiem Lietuvā, saistībā ar galveno enerģijas veidu (siltumenerģijas, elektroenerģijas) ražošanu, izmantojot atjaunojamos energoresursus. TRINITI juristi izstrādāja līguma struktūru par lignīna biodegvielas iegādi no vietējās sabiedrības. Klients bija iecerējis pirkt ne tikai lignīna biodegvielu, bet arī pamata iekārtas un ar tām saistīto nekustamo īpašumu.
TRINITI juristi palīdzēja klientam visos juridiskajos jautājumos, tai skaitā izstrādāja līgumu par aktīvu iegādi un visus tā pielikumus.

LPP juridiskā konsultēšana

TRINITI konsultēja LPP, viena no lielākajiem apģērba mazumtirgotājiem Centrālajā un Austrumeiropā, kuram pieder labi pazīstami apģērbu zīmoli, piemēram, RESERVED, Cropp. Sinsay, House un MOHITO, galveno biroju saistībā ar sarežģīto procesu un regulējumu Lietuvas Republikā attiecībā uz jautājumiem, kas saistīti ar e-komerciju: tiesiskajiem, nodokļu, tehniskajiem un finansiālajiem aspektiem. TRINITI komanda konsultēja klientu par turpmākajiem procesiem saistībā ar projektu izvērst darbību Eiropas valstīs.

Starptautiska naudas pārvedumu pakalpojumu sniedzēja GoSystems juridiskā konsultēšana

TRINITI konsultēja klientu GoSystems (TransferGo) kompleksā ieguldījum procesā, kuru īstenoja riska kapitāla fondi Practica Seed Capital un Practica Venture Capital. TRINITI ekspertu grupa turpināja konsultēt klientu par nākamajām darbībām saistībā ar konvertējamām obligācijām.
Mūsu juristu komanda palīdzēja klientam konvertējamās obligācijas pārvērst akcijās, lai palielinātu sabiedrības reģistrēto pamatkapitālu, un palīdzēja klientam arī pārrobežu apvienošanās darījuma sagatavošanā.