Jaunākā pieredze

Selja piena ražošanas saimniecības pārdošana

TRINITI konsultēja vairāk nekā 200 Selja piena ražošanas saimniecības dalībniekus, tiem pārdodot savas kapitāla daļas vienam no lielākajām lauksaimnieku apvienībām Igaunijā. Uzdevums ietvēra piedāvājuma vadīšanu, sarunas ar pretendentiem, līgumu sastādīšanu un apvienošanās kontroli. Mūsu pieredze kopēju interešu atrašanā un dalībnieku nesaskaņu risināšanā nodrošināja šī darījuma veiksmīgu noslēgumu.

Vadošas piena ražošanas saimniecības pārdošana

Mūsu uzņēmumu apvienošanās un iegādes speciālistu grupa konsultēja Igaunijas piena ražošanas saimniecības OÜ Põlva Agro, kas guvusi starptautisku atzinību, pateicoties tās efektivitātei un novatorismam, vairākuma dalībnieku saistībā ar tam piederošo kapitāla daļu pārdošanu Agrowill Group – vadošam Lietuvas lauksaimniecības koncernam, kas kotēts OMX Viļņas fondu biržā.

SEB un Swedbank sindicētais kredīts 80’000’000 EUR apmērā

TRINITI konsultēja Utilitas OÜ, lielu Igaunija enerģētikas infrastruktūras kontrolakciju sabiedrību, saistībā ar tam piešķirto SEB un Swedbank sindicēto kredītu 80’000’000 EUR apmērā, tai skaitā sarunās ar bankām un saistībā ar jautājumiem par pārvēršanu vērtspapīros. Aizdevuma mērķis bija finansēt Utilitas īstenoto 80% OÜ Tallinna Elektrijaam (Tallinas elektrostacijas uzņēmuma ar ierobežotu atbildību) kapitāla daļu iegādi. Darījums ir viens no lielākajiem darījumiem Igaunijā 2011. gadā un viens no lielākajiem vadības veiktajiem uzņēmuma izpirkšanas (MBO) darījumiem Igaunijas uzņēmumu apvienošanās un iegādes vēsturē.

Enterprise Estonia konsultēšana par revīzijām saistībā kompensācijas darījumiem iepirkumos valsts aizsardzības vajadzībām

TRINITI konsultējis Enterprise Estonia par revīzijām saistībā ar kompensācijas darījumiem iepirkumos valsts aizsardzības vajadzībām kopš 2010. gada. Līdz šim Igaunijas Republika ir noslēgusi iepirkumu līgumus aizsardzības vajadzībām, kuriem ir jāveic kompensācijas darījumu revīzija, ar Zviedrijas uzņēmumu SAAB un Francijas uzņēmumiem MBDA un Thales-Raytheon Systems. Līdz šim brīdim TRINITI ir sniedzis konsultācijas, veicot juridisko novērtējumu teju 30 kompensācijas darījumiem un ir veicis kompensācijas darījumu aptuveni 15 miljonu EUR vērtībā revīziju.

Elektrum Eesti konsultēšana

TRINITI sniedz konsultācijas elektroenerģijas tirgotājam un ražošanas un patēriņa līdzsvarošanas pakalpojuma sniedzējam, Latvenergo meitasuzņēmumam Elektrum Eesti kopš Igaunijas elektroenerģijas tirgus daļējas atvēršanas 2013. gadā līdz pilnīgai elektroenerģijas tirgus atvēršanai ar enerģētiku saistītos un vispārējos jautājumos.